JASEŁKA

Tradycją naszego Przedszkola są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. 
Nie inaczej było w tym roku. W pięknie udekorowanej sali zebrały się dzieci i ich najbliżsi.Występy naszych Przedszkolaków wprowadziły zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Dzieci wiele czasu i wysiłku włożyły w przygotowanie tego wydarzenia, co można było zaobserwować na scenie.
Pierwsze wystąpiły Biedronki, które debiutowały na dużej scenie i doskonale dały sobie radę. Następnie można było oglądać występy artystyczne grupy Pszczółek i Motylków. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność, a rodzicom za pomoc :).
Dyrekcja przedszkola dziękuje kadrze, za włożony wysiłek w przegotowanie pięknych jasełek. 🙂

DSCF1005  DSCF1015 DSCF1023 DSCF1030   DSCF1110  DSCF1133 DSCF1156

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.