KOPALNI SOLI W BOCHNI

W zeszłą Sobotę nasze przedszkolaki wraz z rodzicami i nauczycielami wybrały się na wycieczkę do KOPALNI SOLI w Bochni.
Dla najmłodszych turystów został przygotowany bardzo interesujący sposób zwiedzania, oparty na spotkaniach z tajemniczymi bohaterami bocheńskich legend oraz ciekawymi zagadkami, z którymi nasze przedszkolaki świetnie sobie poradziły („Wielka Księga Podziemnych Zagadek”) Była to niesamowita podróż od średniowiecza po czasy współczesne. Wszyscy poznaliśmy historię kopalni oraz skarbu, który się w niej znajduję SÓL.
Dzieci wykonywały piękne czapki górnika które zabrały ze sobą jako pamiątkę tej niesamowitej podróży.
Dzięki tej wycieczce dzieci rozwijały swoją wyobraźnie i wzbogaciły wiedzę.

12052370_909663699112834_791020118282486117_o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.